Brosüürid
Presentatsioonid
Küsi pakkumist
Avalehele

Comendo KKK (Korduma Kippuvad Küsimused)

Küsimus: Kas Comendo tooteid saavad kasutada nii erakliendid kui ka ärikliendid?
Vastus: Ei, meie tootesari on mõeldud ainult äriklientidele. Põhjuseks on see, et mailFence, spamFence ja backupFence on domeeni põhiselt toimivad ja erakliendid ei saa domeeni omada.

Küsimus: Kas spamFence/mailFence/backupFence toodete kasutamine eeldab minu sisevõrgus mingeid muudatusi?
Vastus: Ükski muudatus pole vajalik. Juhul kui Te soovite aga, et mailFence monitooriks Teie poolt väljasaadetavaid e-kirju, peate Te muutma oma väljuvat SMTP serverit oma meiliprogrammis.

Küsimus: Kuidas ma saan kindel olla, et te ei loe mu e-kirju?
Vastus: Kui e-kiri meie süsteemi poolt läbi vaadatakse, võtab see aega 0,08 sekundit, seda ei säilitata ning ei töödelda ühegi inimese poolt. Me usaldame oma äri meie turvalisuse ning pideva jälgimise all olevate seadmete kätte, otsides uusi teid kogu süsteemi parendamiseks. Meie seadmed pole Teie ISP-st millegi poolest erinevad, kui just välja arvata see, et me oleme rohkem turvalisusele fokusseeritud, kuna see on meie äri.

Küsimus: Kas mailFence, spamFence või backupFence toodete kasutamine võib põhjustada viivitust?
Vastus: Te ei märkagi seda. Meie süsteem vaatab e-kirja 0,08 sekundiga läbi.

Küsimus: Kui palju see maksab?
Vastus: Meie toodete hinnad baseeruvad e-posti kontode või ettevõttes olevate töökohtade arvule. Näiteid võite vaadata siit.

Küsimus: Kas ma võin olla täiesti kindel, et ma ei saa ühtegi viirust?
Vastus: Kahjuks ei saa me 100%-list garantiid anda. Kuid meil on 5 korda rohkem viiruseotsijaid kui mõnes "tavalises" seadmes PLUSS Comendo poolt arendatud ainulaadne Pre Virus Recognition (PVR) ehk viiruseelne tuvastus, mis peatab viirused, mida ükski teine AV tarkvara ei suuda tuvastada (väide tugineb näidetel). Ükski viirus pole siiani suutnud meie süsteemist läbi murda, seega on meil tegelikult 100%-line tabamustegur.

Küsimus: Kui tihti te uuendate oma viiruste signatuurfaile/definitsioone?
Vastus: Me viime uuendusi läbi iga 10 minuti tagant, 24/7/365.

Küsimus: Mis juhtub, kui e-kiri sisaldab viirust?
Vastus: mailFence üritab seda puhastada. Peal puhastamisprotseduuri vaatavad KÕIK mailFence otsijad kirja uuesti läbi. E-kiri saadetakse kliendile edasi ainult sel juhul, kui kõik 5 otsijat ja PVR selle kirja viirusvabaks kinnitavad. Juhul kui kirja ei suudeta puhastada, kustutab mailFence teate ja teavitab viirusega nakatunud kirjast vastuvõtjat. Kuna suurem osa saatja-aadressidest on väljamõeldud (valed), ei saada me kirja saatjale vastavasisulist teadet.

Küsimus: Aga mis juhtub nende kirjadega, mis on PGP või S/MIME krüpteeritud?
Vastus: mailFence ei suuda krüpteeritud kirjadest viirust otsida. See eemaldaks krüpteeringu aluse. Kui kiri on krüpteeritud, siis ei ole see mõeldud kellelegi teisele kui vastuvõtjale vaatamiseks, lugemiseks või monitoorimiseks. Ühtki viirust pole siiani laialisaadetud krüpteeritud kirjade teel.

Küsimus: Kas mailFence suudab ka pakitud (zip) failides viiruse tuvastada?
Vastus: Jah, mailFence leiab ja tuvastab viiruse mitmetes pakitud, kokkusurutud failides, ja seda isegi pakitud faili seest mitu taset sügavuti allapoole.

Küsimus: Tihti juhtub nii, et spämmijad saadavad e-kirja otse teie meili serverile, juhul kui neil on serveri IP aadress. Kuidas ma saan kaitsta oma serveri?

Lahendus:
Exchange v5 kasutajatele: Exchange 5 >>>
Exchange v2000 kasutajatele: Exchange 2000/2003 >>>

Ülejäänud kasutajad, oma Firewall`is või MTA`s lubage järgmised IP-vahemikud ja keelake kõik muu:
194.63.156.0 Netmask: 255.255.255.0 (194.63.156.0-194.63.156.255)
195.242.120.0 Netmask: 255.255.255.0 (195.242.120.0-195.242.120.255)

Ärge unustage parandada Netmaski, või teile ei tule üldse e-posti.

www.000webhost.com