Meedia
Loe meie KKK
Brosüürid
Presentatsioonid
Küsi pakkumist
Avalehele

Comendo A/S 12.01.2005

"Aasta aruanne - spämm ja viirused aastal 2004"
Juba kolmandat korda valmistab Comendo A/S ette aastaaruande, kus kajastub möödunud aasta spämmi ja viiruste aktiivsus ning ennustatakse tendentse aastaks 2005.
Loe lähemalt >>>

Äripäev 16.12.2004

"Väikefirmal kasulik e-posti teenus sisse osta"
Uued e-postiga seotud sisseostetavad teenused sobivad tänu soodsale kuutasule eelkõige väikefirmadele. Firma Comendo pakub tsentraliseeritud viirus- ja spämmitõrje teenust. Tegemist on lahendusega, kus kliendi nimeserveris muudetakse avaliku e-posti serveri aadressiks Comendo Taanis asuva serveri aadress. Pärast seda hakkavad kliendi kõik sissetulevad kirjad liikuma Taani kaudu, kus toimub kirjade analüüs, eemaldatakse spämm ning kontrollitakse kirju viie erineva viirustõrje tarkvaraga. Ainult filtritest läbi pääsenud kirjad edastatakse kliendi e-posti serverile.

Loe lähemalt >>>


Eesti Ekspress 02.12.2004

"Kuidas outsourc'ida spämmi- ja viirusetõrje"
Oleme juba harjunud, et ettevõtte IT-osakond ei pea asuma asutusega samas majas ning et IT-tugi ei pea olema üldse ettevõtte osakond, vaid infotehnoloogilisi struktuure puudutav on võimalik n-ö outsourc'ida. Nüüd on tekkinud aga täiesti unikaalne teenus, mis võimaldab domeenipõhiselt outsourc'ida kogu spämmi- ja viirusetõrje.

Loe lähemalt >>>


www.000webhost.com