Meedia
Loe meie KKK
Brošüürid
Presentatsioonid
Küsi pakkumist
AvaleheleObsidian OÜ on Comendo ametlik esindaja balti riikides.

Ettevõte Obsidian asutati 2004. aastal. Põhitegevusena oleme esindanud Taani suurima IT-turvaettevõtte Comendo A/S tooteid Baltikumis. Pideva koostöö tulemusena on kohandanud maailma enim-kihiline e-posti viiruse- ja spämmitõrje Balti turu jaoks ning võime pakkuda klientidele professionaalset ja efektiivset teenust.Comendo A/S profiil

Comendo A/S on 100% Taani omanikega turvafirma mis spetsialiseerub viiruste ja rämpsposti vastu võitlemisele, ning tegutseb kümnes Euroopa riigis. Comendo on Taani suurim ja kogenuim arvutiturbe ettevõte.

Comendo nime kannab firma 12. detsembrist 2002 (enne A/S Virus Protection Systems). Sõna 'Comendo' on tuletatud ladinakeelsest sõnast 'commendo -are', mille laiem tähendus on tegevus kellegi kaitsmise eesmärgil.

Ka Comendo tooted läbisid nimevahetuse. Endine Protection System PRO muutus mailFenceiks - nimi mis kirjeldab toote funktsionaalsust palju paremini. Turule toodi ka Total Security Concept toode nimega eFence. eFencei kontseptsioon sisaldab tooteid nagu mailFence, spamFence, pcFence, backupFence ja personalFence.

Tänase seisuga pakub Comendo viiruste ja rämpsposti vastaseid tarkvaralahendusi 'Private Label' märgi all. Kogu Euroopas kaitstakse rohkem kui 3000 väike- ja suurettevõtet. Comendo professionaalne ja motiveeritud meeskond koosneb turva-, võrgu-, tarkvara-, turundus- ja müügiekspertidest.

Comendos teatakse väga hästi, et isegi parim toode võib osutuda probleemseks kui ta pole töökindel, eriti kui on tegemist millegi nii missioonikriitilisega kui seda on e-post. Comendo serveripargis on kasutatud parimat turul saadaolevat tehnoloogiat. Firmal on kaks geograafiliselt eraldi paiknevat teineteist masinarikke korral varundavat süsteemi. Tipptasemel väljaõppega tehnikud jälgivad neid 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Serveripargid on mõlemas asukohas maksimaalselt kaitstud klassikalise turvatehnoloogia parimate ja uusimate vahenditega.

Taoline ekspertiisi ja kogemuse kombinatsioon teeb Comendost Teie ettevõttele väga professionaalse ja perspektiivika äripartneri.

Lugupidamisega,

www.000webhost.com