Meedia
Loe meie KKK
Brosüürid
Presentatsioonid
Küsi pakkumist
Avalehele


Quantum AS

Oleme rämpsposti- ja viirusetõrje tarkvara kasutanud nüüdseks aasta. Statistika, mida on hõlpsalt võimalik jälgide nende veebiliidese kaudu, näitab, et üha suurenev rämpsposti hulk on edukalt kõrvaldatud ja meie serverini jõuab üldjuhul vaid asjakohane kirjavahetus. Viirustega on asi tunduvalt kategoorilisem. Selle aja jooksul, kui meie oleme süsteemi kasutama hakanud, pole e-maili kaudu viirusi enam meieni jõudnud. Lisaks nendele kahele teenusele on meil kasutuses ka Obsidian OÜ poolt pakutav korporatiivne spioonvara tõrjumise süsteem. See toimib arvutites lokaalselt ja lõppkasutajale nähtamatult. Siiani parim lahendus, mida oleme proovinud.

Jüri Pruulmann
IT Tugi
www.quantum.ee


Cramo AS

Kasutajatelt hakkas üha enam laekuma kaebusi selle kohta, et nende postkasti tuleb suurel hulgal spämi ja viirusega kirju. Mõningatel juhtudel said kasutaja ligi 300 rämpskirja päevas, loomulikult segas see töö tegemist, sest on üpriski tüütu eraldada vajalikud kirjad prügist. Kaalusime varianti soetada endile server, mis hakkaks e - posti filtreerima, samas uurides veel võimalike alternatiive. Avastades, et Eestis on selline firma nagu Comendo, kes pakub vastavat teenust sai tehtud mõningad kalkulatsioonid ning jõudes järelduseni, et tunduvalt lihtsam ja odavam on antud teenust sisse osta saigi Comendoga käed löödud.
Jälgides filtreerimise statistikat viimase kuu lõikes, kus on vastu võetud ligi 1600 vajalikku e - kirja, siis spämi on blokeeritud 1000 ühiku võrra rohkem. Kindlasti aitab selline potensiaalse ohuga kirjade filtreerimine vähendada riski firma infosüsteemile.
Valik Comendo kasuks on end igati õigustanud ning oleme tulemustega väga rahul. Kasutamise perioodi jooksul ei ole minu postkasti sattunud ühtgi rämpskirja ja kõik adresseeritud vajalik e - post on alati ilusti kohale jõudnud.

Rait Nurm
IT manager
www.cramo.ee


Balti Kaubad ja Teenused AS

Võtsime Comendo süsteemi kasutusele 2004 aasta märtsis, sellel hetkel kasutasime veel oluliselt kallimat Symantec Mail Security for Exchange lahendust.
Nüüd on süsteem toiminud juba peaaegu 2 aastat ja oleme väga rahul. Viirustega ei ole meil ühtegi probleemi olnud ja harva näeb üksikuid spämmkirju. Comendo süsteem on usaldusväärne ja oleme leidnud endale hea partneri.

Vyacheslav Melnikov
Juhatuse liige
www.bkt.ee

www.000webhost.com